З Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо Вас з Різдвом Христовим! Пам’ятайте про люблячий характер Бога. Христос приходить у світ, як людина, і живе з грішними людьми, вчить нас на нашій мові, дає нам поняття істинної віри, любові, правди, творить діла милосердя і допомоги. І це все не тільки дві тисячі років тому, але й сьогодні зараз.

Все при народженні відбувалося зазвичай, без особливої поваги від людей до Спасителя, не було радості в малому Віфлеємі, не знайшлося навіть місця в готелі для Марії та Йосипа. На жаль, люди були зайняті своїми справами. Народ був байдужий до народження Спасителя.

вертеп Олена Гаврищук

Це продовжується і сьогодні, тому що кожна людина намагається думати тільки про себе, жити тільки для своїх потреб, але любити Бога, поважати Його через зберігання заповідей, дуже часто не вистачає часу і бажання. Для Бога в світі чомусь не було місця. Христос народжується в біді, його зустрічає скам’янілість людського серця, Він стає бідним і приниженим, щоб незаслужено зробити нас багатими і наближає нас до Отця і Його Царства. Господь все одно продовжував любити людей, незважаючи на їх зло і байдужість, і освітив цей світ і дав нам надію.

Бажаємо Вам, дорогі наші,  пам’ятати про жертовну любов Бога і буди такими ж жертовними і смиренними як Господь, щоб збагачувати інших своєю усмішкою, добрими словами, простими справами, увагою до проблем інших, не дивлячись на те як ставляться інші до Вас і в якій ситуації знаходитесь Ви). Спілкуйтесь з Богом, моліться до Нього не тільки благаннями, але і подякою за те, що маєте сім’ю, життя, та знаєте про Христа! Приділяйте час, щоб думати про Божу любов, насичуйтесь Його Словом – Біблією, яке несе велику втіху, підбадьорення та підтримку тим, хто довіряє їй! Цінуйте життя, радійте Богом та не будьте, як ті люди, які через свої справи і турботи про себе, пропустили те, що робив Бог у їхньому житті, і пропустили найбільше чудо – народження Спасителя і Господа на землю.

З Різдвом Христовим! З повагою та любов’ю, церква «Відкритих Сердець».

*Ілюстрації Олени Гаврищук (https://www.facebook.com/olena.gavrushchuk)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі