Сімейна зустріч 2

Минулої неділі, 4 червня, відбулася друга зустріч сімей “Церкви Відкритих Сердець”.

Цей чудовий захід проходив у однієї з наших сімей, Ростислава та Тетяни, які гостинно прийняли церкву у себе вдома за містом.

Зустріч відвідали більше 10 сімей, які мали можливість поспілкуватися одне з одним, відпочити разом, пограти, прославити Господа співом, насолодитися спільним обідом на свіжому повітрі.

Особливу подяку хочеться висловити Павлу Горленкову, людині із багаторічним досвідом не лише християнина, а і сім’янина, за введення у курс сімейних семінарів, які плануються незабаром у “Церкві Відкритих Сердець”.

Незважаючи на те, що цього разу сім’ї мали нагоду почути сам вступ до курсу, питання, що були підняті на зустрічі, спонукали усіх слухачів не лише до роздумів, а і до активного обговорення.

Віримо, це тільки початок великих змін, що з Божою допомогою принесуть зміцнення, оздоровлення, оновлення та багато Господніх благословінь сімейним стосункам!

Слава Господу за чудовий плідний час у теплому колі братів та сестер, єдність, любов і піклування Його церкви! Із нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі