Сезон пікніків відкрито!

Церква Відкритих Сердець розпочала довгоочікуваний сезон заходів на природі – 2017!

Перший у цьому сезоні церковний пікнік пройшов у мальовничому Голосіївському лісі. Особливо приємно відзначити, що цей традиційний для нашої церкви щорічний захід відвідали не лише члени церкви, а й багато наших друзів та гостей із інших церков.

Спілкування, ігри та розваги на свіжому повітрі, спільне прославлення та молитва, смачна їжа, нові знайомства, – ось неповний перелік усього, чим ми мали нагоду насолодитися разом!
Також особливою частиною пікніка був сюрприз-привітання для однієї з молодих сімей нашої церкви, які зараз знаходяться у щасливому очікуванні свого малюка-первістка. Особливу подяку хочеться висловити усім, хто доклав зусиль, виявив свою творчість, креативність, турботу, щоб це яскраве свято відбулося.

Атмосфера заходу була сповнена любов’ю, піклуванням, безтурботною щирою радістю, подарованою Господом Його дітям… Кожен, навіть вперше прийшовши на подібне свято, відчув себе у теплому, дружньому колі, зігрітому теплом відкритих сердець і безмежною благодаттю нашого неймовірного Бога!

Слава Господу за чудовий незабутній час у колі друзів! Приєднуйтеся і розділіть радість із нами наступного разу!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі