Мрії, мрії, мрії … Дійсно, як ми всі любимо мріяти! А про що думаєте Ви, чого хочете Ви? Квартира, автомобіль, відпочинок за кордоном, високооплачувана робота, навчання в престижному університеті або просто хороша освіту, черговий телефон, собака … Список можна доповнювати нескінченно … А знаєте, є хтось, хто на кожен Новий рік і на кожен День народження загадує тільки одне бажання: маму, справжню сім’ю, друга. Є хтось, хто хоче відчути себе комусь потрібним, хтось, хто жадає хоч крапельку любові, трохи турботи і щирої уваги. Це діти, залишені батьками, яких забрали у неблагополучних сімей або які мають фізичні відхилення і не мають можливості бути, як усі діти. Слава Богу, що є ті, кому вони не байдужі. Господь піклується про кожну таку дитину, тому дає бажання і можливість служити в інтернатах.

Прекрасно, що у нашої церкви є можливість організовувати поїздки в один з інтернатів у м. Сміла, Черкаська область, де нам випала честь служити Богу і радувати дітей. Знаєте, я часто чую подібні слова про таких, як вони: «Та в нього батьки алкоголіки, чого ж від нього очікувати ?!» або «У неї мати гуляща, що з неї може вирости ?!», тощо. Ми звикли мислити стереотипами і вважаємо, що яблуко від яблуні недалеко падає, але це не аксіома. Ці діти нітрохи не гірші за інших. Так, трішки замкнуті і, можливо, десь насторожені, але ж, обпалюючись, вже не так необачно любиш багато вогню! Їм потрібно трохи часу, щоб до вас придивитися, познайомитися … Варто проявити до них щиру турботу, непідробну цікавість і дещицю любові, як вони потягнуться до вас, як квіти до сонця. Ваше душевне тепло – це те невелике, що Ви можете їм подарувати, а у відповідь – щира посмішка і сяючі від радості очі. Ми самі переконалися в тому, як дружні обійми, добре слово і невелике підбадьорення важливі для цих дітей. Ні, не подарунки, а саме Ваша присутність і участь, прояв звичайного уваги і елементарної турботи, те, до чого ми з Вами так звикли і давно сприймаємо як належне. Не бійтеся допомогти, першим зробити крок, а на зустріч до Вас простягнуться відкриті дитячі руки. Запрошуємо Вас приєднатися до команди служіння милосердя церкви «Відкритих Сердець». Нехай Вашою молитвою і бажанням серця будуть слова: “Господь! Дай нам сили втішати, а не бути тими. кого втішають; розуміти, а не бути тими, кого розуміють; любити, а не бути улюбленими. Бо, коли віддаємо, ми набуваємо, прощаючи ми знаходимо прощення, втішаючи, стаємо розрадженими”.

Ісус Христос сказав: «..коли хто в Ім’я Моє прийме одне з дітей таких, той приймає Мене. Хто ж приймає Мене, не Мене він приймає, а Того, Хто послав Мене!».