На небесах свято!

А на небесах свято, адже до царства Божого приєдналася ще одна людина! В суботу, 16 червня в “Церкві Відкритих Сердець” відбулося хрещення Марини, яка вирішила обрати життя з Богом та бути слухняною Йому.

Кожен з нас в житті поставав перед вибором: піти за Христом чи залишитися вірним світові. І всі пам’ятаємо той день, коли ми віддали своє життя Величному Творцеві та отримали Його благодатну любов. Але не всім це рішення давалося легко. “За тиждень до хрещення мене переслідувала духовна боротьба, – зізнається Марина. – Я не розуміла, навіщо це мені, для чого я приймаю хрещення. Проте я чітко усвідомлювала, що вирішила слідувати за Богом.

В той час, як пастор проповідував, мене наповнювали різні емоції: я раділа і, в той самий час, я плакала, розуміючи та приймаючи ту жертву, яку приніс Ісус за мене на хресті. Проте, коли я вже опинилася в басейні, всі думки наче зникли… А після занурення в воду мене наповнювали чистота та спокій. Я усвідомила, що Господь всиновив мене. І це почуття не зрівняти ні з чим”.

Багато людей прийшло підтримати Марину та привітати її з великим днем. Після служіння Церква звершила вечерю Господню, в якій брала участь і сама Марина.
Наша церква радіє, що повеління Христа виконується, та все більше людей обирають Його як свого Спасителя!

Тож ідіть, і навчіть всі народи, хрестячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.
(Матв. 28:19-20)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі