Тут ти можеш писати будь-які молитовні потреби.
Церква обов’язково буде молитись про них.

Молитовна сторінка 2

Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам
Евангеліє від Матвія 7: 7-8

× Обов’язково підпишіться на відповідь і Ви отримаєте повідомлення про відповідь на свою молитовну потребу. Підписку потрібно буде підтвердити через пошту.
3.7 3 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
924 Коментарі
нові
старі популярні
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
Оксана
8 дн. тому назад

Прошу моліться за мою сім’ю, щоб наші серця були в справжній любові, коханні, вірності, посвяті, розумінні, піклуванні одне про одного і про дітей, як БОГ ЗАДУМАВ ДЛЯ НАШОЇ СІМ’Ї. Щоб усі неправильні стосунки і душевні зв’язки були зруйновані, а збудовані тільки правильні, які від Бога, і як Він їх задумав.
Якщо Божа милість і воля, щоб мій чоловік полюбив і покохав мене, а не мою сестру, в якої теж є сім’я. Щоб Бог дарував мені в серці, душі, житті мого чоловіка те місце, яке ВІН для мене призначив. Тільки це. А мені дарує благодать смиріння прийняти все, на що є Його воля, і “не наламати дров”. Щиро дякую за допомогу!!!

евгения
евгения
19 дн. тому назад

помолитесь пожалуйста не могу выйти из конфликта с соседкой.лезит драться.боюсь не сдержаться и навредить ей

евгения
евгения
1 месяц тому назад

помолитесь пожалуйста не отдают долги.спасибо

Елена
Елена
3 месяцы тому назад

Прошу помолится за Вадима, чтоб из сердца ушла обида и гордость, чтоб возрастала любовь в сердце, чтоб вышел на связь, позвонил, открылся для общения.Чтоб мы помирились.

Mark W
Mark W
3 месяцы тому назад

The world is watching and so many are praying for you and all the people of Ukraine. Cling to your faith and remember how precious every one of you are. Psalm 86.
God bless you!

Pieter
Pieter
4 месяцы тому назад

Brother and sister, God bless you all in this very difficult time. We pray for you. God give you strength. The Lord is coming soon and will deliver us from this wicked world

Игорь
Игорь
9 месяцы тому назад

доброго дня. прошу молитися за мою роботу та зростання та щоб не було збитків. я партнер християнськоі місіі. дякую, хай Бог благословить.

Роман
Роман
10 месяцы тому назад

Приветствую вас братья и сестры во Христе! Прошу вас присоединиться в
молитве к Всемогущему Богу с мольбой о послании спонсорской помощи и мудрости в приобретении жилья. Цель создать христианский хостел в городе Киеве-
столице Украины, для приезжих на учебу, конференции и заработки братьев и
сестер. Очень благодарен вам за участие! Желаю всех вам Божиих
благословений! С уважением Роман Карпенко.

Наталія
Наталія
1 год тому назад

Прошу молитися за примирення і покаяння перед Господом мого чоловіка Сашу та сина Максима.
Чоловік потрапив у “погану компанію” А син ігрозалежний
Дякую

Христина
Христина
1 год тому назад

Слава Ісусу Христу. У мене до Вас та до всієї спільноти – Церкви, величезне молитовне прохання!
Мене звати Христина, я з Івано-Франківська, і 14-го січня 2021 року мене чекають кесарські пологи. Ситуація трішки не типова, бо я людина з інвалідністю першої групи та пересуваюсь виключно на візочку. Поза тим я активна людина, практикуючий психолог за вищою освітою, письменниця та авторка чотирьох книг, але перш за все щаслива дружина та мама. Адже це вже наша друга дитинка, першому сину вже два з половиною роки – Бог благословив здоровим сином. Тепер безмежно прошу молитись за мене та за донечку, щоби кесарські пологи пройшли успішно і здорово, щоби лікарі були Богом ведені та благословенні, і щоби я та донечка були цілком здорові фізично, психічно та духовно. Щоби період моєї реабілітації та заживлення пройшов легко та Богом благословенно.
Хвилююсь за спинальну анестезію, за сам процес кесарського та щоби все було добре. Адже вже переживала це все, і знаю на практиці, що це геть не просто. Хоча дітки вартують цього безмежного щастя.
Дякую вам усім, хто підтримає мене в молитві, бо вірю і знаю по Слову Божому, що чим більше людей об’єднуються в проханні та подяці до Господа, тим більші Бог Творить Чудеса!
Нехай Господь пробуває поміж усіма нами та в наших серцях, нехай Благословляє вас та ваші родини і Церкву! Нехай цей 2021 рік буде для усіх нас щасливим та здоровим!
Дякую щиро за підтримку!