Молодь – це та потужна, неймовірно активна, емоційна, прогресивна в поглядах частина людства, яка потребує особливої ​​уваги, турботи, пошуку різних підходів в спілкуванні.

Молодіжне служіння церкви «Відкритих Сердець» – це зустрічі різного формату та стилю, які проходять в церкви, і такі, які спрямовані на духовне зростання молодих людей, на побудову дружніх відносин, служіння один одному, підтримку і підбадьорення, спільне дослідження Писання, молитви, спілкування, яке об’єднує і вчить нас відкритості та поваги, доброти, взаєморозуміння.

Наша місія полягає в тому, щоб через взаємини (молодіжні зустрічі, різні проекти, події, спорт) знаходити спільну мову з сучасною молоддю, не змінюючи їх світогляд, проте, змінюючи їхнє ставлення до християнських цінностей.

Цінності:

Слово Боже – основа, тому ми прагнемо постійного вивчення Біблії.

Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова (2 Тимофію 3:15-17).

Духовне зростання

…але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий!                      (1 Петра 1:15,16)

Молитва

І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах (Дії Апостолів 2:42).

Дружні взаємини

Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою (Від Івана 13:34,35).

Особиста відповідальність, як показник усвідомленого вибору

Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується! Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його. Я Альфа й Омега, Перший і Останній, Початок і Кінець. (Об’явлення 22:11-13)

 

Завжди Вам раді,
Сергій і Анастасія Юрченко
yurchenkofamily@yandex.ru