Наша церква – це церква, де ми служимо один одному молитвою.

Нам не варто ставитися до молитовного служіння шаблонно, зосереджуючись на тому, що щонеділі в один і той же час хтось стоїть біля входу до церкви і дає Вам ті папірці, щоб кожен сидів і «вигадував» про що там написати. Просто уявімо, що кожен раз, коли людина, як представник церкви, на вході дає Вам форму для молитовної потреби, в якій Ви пишете своє молитовне прохання, це те ж, немов хтось заглядає вам в очі і питає так щиро-щиро: «Що у тебе там на серці? За що я можу молитися? ».

Тому що ми дійсно хочемо молитися один про одного! Ми – тіло Христа, члени, якого тісно переплетені, і якщо один член страждає, то страждає все тіло! Ми самі можемо додати молитовному служінню або нещирої шаблонності, мовляв: «Ось знову запитують, які молитовні потреби є у мене», або ж важливості, значущості. Це не просто служіння молитви, але й опіки про братів і сестер.

Це служіння в церкві побудовано в такий спосіб. Всі відвідувачі служіння можуть написати свої молитовні прохання на молитовних листочках і кинути в мішечок для пожертвувань. З огляду на те, що деякі молитовні потреби не можуть бути широко розголошені, в бланку є питання про конфіденційність, де Ви, відповідно своїм бажанням, можете поставити позначку. Про Вашу потребу може молитися вся церква або тільки молитовна група, яка складається з лідерів-духовних наставників церкви.

Всі молитовні потреби, згідно з Вашим приміткою, будуть спрямовані найближчим часом на електронні адреси членів церкви. Також відбуватиметься розсилка молитовних потреб з церковного сайту. Якщо якась потреба, залишена на сайті церкви, стосується Вашого серця, то Ви можете надіслати листа людині, яка звернулася до церкви з проханням (отримавши його адресу від відповідального за молитовне служіння).

В кінці служіння Ви можете отримати молитовний список людей, які потребують молитовної підтримки у вигляді закладки, що завжди може бути з Вами.

Якщо у Вас є ідеї щодо поліпшення молитовного служіння, обов’язково зверніться до людини, відповідальної за вищевказане служіння.

«Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих» (Ефес. 6:18).