В Біблії є чудові слова: «Блаженна людина, що мудрість знайшла, і людина, що розум одержала,

—   тому що надбання її від надбання срібла, і прибутку від неї більше, ніж від золота: вона дорожча за перли і всіляке жадання твоє не зрівняється з нею». (Притчі 3: 13-15)

Господь закликає нас до духовного збагачення. Саме тому, в нашій церкві однієї з цінностей є служіння церковній бібліотеки, завдяки якому церква може краще розуміти Біблію, глибше пізнавати Бога і більше роздумувати над Його величними справами.

В бібліотеці ви можете знайти християнські книги для різної аудиторії, на різну тематику, які підбадьорюють як до особистого духовного зростання так і до практичного служіння іншим.

У той же час ми усвідомлюємо, що жодна людська книга і опис не зрівняється з Божим Словом – Біблією і тією повнотою і багатством, які є в нашому Господі:

«… хай потішаться їхні серця, у любові поєднані, для всякого багатства повного розуміння, для пізнання таємниці Бога, Христа, в Якому всі скарби премудрости й пізнання». (Послання до Колосян 2: 2,3)

Ми закликаємо кожного християнина занурюватися в Боже Слово – Біблію, яке несе в собі велику радість, підбадьорення, а також читати хороші біблійні християнські книги.

Якщо у вас немає Біблії або Нового Завіту, ми з радістю  поділимось з вами цим безцінним подарунком.

Детально ознайомитися з переліком і описом книг і правилам служіння бібліотеки ви можете за посиланням: КАТАЛОГ КНИГ ЦЕРКВИ