Книги, которые вдохновляют

Расскажите о книге, которую Вы рекомендовали бы прочесть Вашим друзьям. Как она повлияла на Вашу жизнь, о чем заставила задуматься? Кому Вы рекомендуете ее в первую очередь?

4
Комментировать

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
26 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
nataliaAlex G.Юлія Recent comment authors
  Підписатися  
нові старі
Підписка
Олексій і Наталія Гайдученко
Церква
Олексій і Наталія Гайдученко

Розуміння авторитету і достатності Біблії. Одного разу я їхав на навчання в маршрутці. В той час я перебував у духовних пошуках. Тоді я не знав Бога. Я шукав, я ще не знав, що мені потрібно. В мене були проблеми і нерозуміння у всіх сферах мого життя. Саме про це я і думав, коли сидів в тій маршрутці. І ось несподівано, під час моїх роздумувань як із нікуди прийшла думка – відкрий і почитай Біблію! До цього я ніколи не читав цю книгу. Ввечері коли я приїхав додому, памятаючи, конкретне місце де я бачив її, дістав із купи обережно складених різноманітних книжок одну книгу, яка з тих пір стала моєю найулюбленішою. До сьогоднішнього дня я ношу із собою і читаю саме цю Біблію, яку я колись дістав із полиці в себе вдома. Ця книга змінила моє життя, та засвідчила про Того Кого я так довго шукав! В Біблії, посланні до Євреїв 4:12 сказано : «Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і здатне судити думки та наміри серця.» Саме це я відчув коли почав читати Біблію. Слово Боже очистило мене, і досі продовжує очищати, воно як зеркало в яке ти дивишся і бачиш в якому стані воно знаходиться, і бачиш темні плями, які варто витерти. Біблія це єдина книга, читаючи яку хочеться ще більше і більше читати її і перечитувати, адже вона написана Серцем, Серцем Божим, через вибраних людей, тому в ній є стільки близького та… Читати далі »

Юлія
Гість
Юлія

Книга “То, что вы не сможете делать на небесах” – підбадьорення від Марка Кехілла до того, щоб благовістити, оскільки це те, що ви не зможете робити вже поруч із Небесним Батьком. Автор наводить багато прикладів з особистого життя, чим спонукає теж діяти.
Кожен християнин покликаний бути світлом, бути свідком, бути місіонером. І ця книга біблійно обгрунтовує і заохочує приєднатися до тих, хто зробив донесення Євангелія до кожної близької людини, своєю особистою справою.

Особисто я, натхненна після цієї книги, подивилася на людей поруч трохи під іншим кутом.
Всім раджу. 🙂

Олексій і Наталія Гайдученко
Церква
Олексій і Наталія Гайдученко

так читав цю книгу, проста і дуже класна, у мене є так що якщо хтось хоче just call me=)

Natalia
Підписник
Natalia

Я також читала цю книгу. Дуже кльова. Підбадьорює до благовістя!

А ще я б порадила книгу Тіма Вудруфа “Посланник”. Це художня книга на послання до филип’ян.