Книги, которые вдохновляют

Расскажите о книге, которую Вы рекомендовали бы прочесть Вашим друзьям. Как она повлияла на Вашу жизнь, о чем заставила задуматься? Кому Вы рекомендуете ее в первую очередь?

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
4 Коментарі
нові
старі популярні
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Alex G.
Alex G.
11 годы тому назад

Розуміння авторитету і достатності Біблії.

Одного разу я їхав на навчання в маршрутці. В той час я перебував у духовних пошуках. Тоді я не знав Бога. Я шукав, я ще не знав, що мені потрібно. В мене були проблеми і нерозуміння у всіх сферах мого життя. Саме про це я і думав, коли сидів в тій маршрутці. І ось несподівано, під час моїх роздумувань як із нікуди прийшла думка – відкрий і почитай Біблію! До цього я ніколи не читав цю книгу. Ввечері коли я приїхав додому, памятаючи, конкретне місце де я бачив її, дістав із купи обережно складених різноманітних книжок одну книгу, яка з тих пір стала моєю найулюбленішою. До сьогоднішнього дня я ношу із собою і читаю саме цю Біблію, яку я колись дістав із полиці в себе вдома. Ця книга змінила моє життя, та засвідчила про Того Кого я так довго шукав!
В Біблії, посланні до Євреїв 4:12 сказано : «Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і здатне судити думки та наміри серця.» Саме це я відчув коли почав читати Біблію. Слово Боже очистило мене, і досі продовжує очищати, воно як зеркало в яке ти дивишся і бачиш в якому стані воно знаходиться, і бачиш темні плями, які варто витерти.
Біблія це єдина книга, читаючи яку хочеться ще більше і більше читати її і перечитувати, адже вона написана Серцем, Серцем Божим, через вибраних людей, тому в ній є стільки близького та потрібного дня нас, адже ми, а саме наш дух створений по образу і подобі Божій!
Біблія це книга в якій кожна людина може знайти відповіді на турбуючі її запитання. Писання це послання Живого Бога до нас, звідки ми можемо зрозуміти суть речей, пізнати Бога та пізнати себе.
Під авторитетністю Біблії я розумію поняття яке передбачає що в цій книзі записані реальні події, реальними людьми, інформація яка є в ній вона є правдива і на неї можна покластись та довіритись їй як на джерело істини, і що найголовніше ця істина докорінно на практиці змінює життя, та є путівником нашого життя, допомагаючи нам триматись твердими в вірі, закоріненими в любові та непохитними в надії.
Достовірність, як доказ авторитеності Біблії, була підтверджена історично, науково, археологічно та не потребує зайвого доведення.
Ще одним вагомим доказом авторитетності Біблії є те, що все що в ній описано – збувається. Так наприклад, пророцтва які описані в Старому заповіді, всі вони збулись, що є підтвердженням істиності і авторитетності Слова.
Найбільшим доказом авторитетності Біблії є її Автор. Для мене єдиним авторитетом в житті є Бог. Авторитет – це Той Хто створив все, починаючи з всесвіту і закінчуючи мурахою, Він все у всьому,Він поклав духовні та фізичні закони, поставив все у гармонії, наповнив кожну створену річ життям та змістом, це Той Хто все знає та Слова Якого не минають просто так та не підлягають сумніву чи сперечання, саме таким для мене є авторитет Божий і Його Слово.
Якщо говорити про достатність Біблії, я розумію це як те, що не існує жодних додаткових писаних джерел істини, які нам необхідно було б знати і яких би не було записано в Біблії. Якщо ви читаєте Біблію і більше ніяких книжок, то ви по суті нічого важливого не втратите. Якщо у вас вдома буде купа різних книжок, але ви ніколи не прочитаєте Біблії, то на мою думку ви дармо навчились читати!
Я не кажу, що для нашого духовного розвитку не варто читати нічого крім Біблії, варто! Більше того є багато дійсно класних книг, які розвивають людей в різних напрямках. Для мене достатність Біблії означає що, це джерело істини, крізь яке ми маємо фільтрувати все інше, що ми читаємо, адже в сучасному світі дуже багато неправди. Навіть коли ми говоримо про книги християнських авторів книг, є багато літератури, яка начебто є християнською, а по суті є розпливчастим навчанням, яке не витримує дійсного вчення Біблії.
«Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.»(Ісуса Навина 1:8) Ці слова розкривають зміст Слова Божого з точки зору авторитетності і достатності, оскільки воно настільки важливе для розуміння, що в даному повелінні говориться роздумувати постійно над Божим Словом, додержувати його, адже у цьому ми знайдемо правильну дорогу і вірний напрямок нашого існування, і плодом цього буде щасливе життя. А що значить бути щасливим? Бути щасливим означає бути близьким до Бога і слухатись Його, адже Бог хоче кращого для кожного з нас!
Протягом всієї історії людства Біблія була тією книгою, яку намагались винищити, висміяти, забути, але при цьому вона пройшла випробування часом і перемогла всіх скептиків, та змінила життя міліонів людей і залишається найбажанішою книгою, світовим бестселером, та найфундаментальнішою книгою всіх часів і народів.

Гайдученко Олексій

Юлія
Юлія
11 годы тому назад

Книга “То, что вы не сможете делать на небесах” – підбадьорення від Марка Кехілла до того, щоб благовістити, оскільки це те, що ви не зможете робити вже поруч із Небесним Батьком. Автор наводить багато прикладів з особистого життя, чим спонукає теж діяти.
Кожен християнин покликаний бути світлом, бути свідком, бути місіонером. І ця книга біблійно обгрунтовує і заохочує приєднатися до тих, хто зробив донесення Євангелія до кожної близької людини, своєю особистою справою.

Особисто я, натхненна після цієї книги, подивилася на людей поруч трохи під іншим кутом.
Всім раджу. 🙂

Alex G.
Alex G.
11 годы тому назад
Відповісти  Юлія

так читав цю книгу, проста і дуже класна, у мене є так що якщо хтось хоче just call me=)

natalia
natalia
11 годы тому назад
Відповісти  Юлія

Я також читала цю книгу. Дуже кльова. Підбадьорює до благовістя!

А ще я б порадила книгу Тіма Вудруфа “Посланник”. Це художня книга на послання до филип’ян.