Ключ до серця 7

15-17 листопада церква «Відкритих Сердець» провела щорічну конференцію-семінар для молоді та подружніх пар «Ключ до серця-7». У конференції взяли участь 60 осіб. Приємно усвідомлювати, що в церкві вже існує традиція проведення даного семінару і з кожним роком цей проект набирає все більших обертів!

Варто зазначити, що були загальні семінари для молоді та сімейних пар, а також окремі зустрічі-обговорення для молоді (окремо парубки та дівчата), для дружин та для чоловіків. Дана структура дала можливість детальніше поспілкуватися про те, що турбує кожну категорію присутніх на конференції учасників.

Загальні семінари:

«Християнські принципи знайомства» (Сергій та Наташа Бочко), «Відносини у світі християнства» (Коротких Микола та Лана), «Правда про шлюб», «Ціль шлюбу» (Рассел та Інгрід Вудбрідж), «Як підготуватися до сімейного щастя» (Юдченко Олексій та Вікторія).

Семінари для хлопців: «Знайти потрібну людину», «Кохання та хіть» (Джим Ерхард).

Семінари для дівчат: «Жіноча дружба», «Зазирнувши за лаштунки» (Наташа Бочко).

Семінари для дружин: “10 заповідей щодо керівництва у шлюбі”, “Затишок у домі” (Інгрід Вудбрідж).

Організатори конференції акцентували свої пошуки на спікерах, які могли б не просто поділитися теоретичними знаннями, а й життєвим досвідом, практичними порадами. Як результат, на семінарах приділили увагу саме практичній стороні тієї чи іншої теми.

Це був чудовий час знайомства, спілкування, безлічі важливих питань та відповідей на них, час духовного зростання, час прославлення, ігор, жартів та веселощів! На майстер-класі дівчата мали можливість зробити святкові листівки для близьких людей і просто затишно провести час. І протягом усієї конференції звучали пісні вдячності Богу!!!

Відгуки

Мар'янаМар’яна Федорюк: «Конференція мені дуже сподобалася! В першу чергу, чудова назва – «Ключ до серця», тому що кожен із нас прагне у житті знайти той особливий ключик не лише  до свого сердечка, а й до серця іншої людини. На цій конференції Бог особливим чином промовляв до мене і я вдячна, що цього разу їхатиму додому не з порожнім серцем. Я вірю, що у Бога є особливий план для мене та мого майбутнього і Він обов’язково подарує мені такого чоловіка, який зможе доповнити мене і неодмінно знайде той ключик до мого серця, яким зможе відкривати мої найкращі сторони та якості, риси характеру, буде тим, хто зуміє показати мені Божу любов у моєму житті. Ця конференція була неймовірним подарунком для мене! Дякую!!!»

 

ЖеняЄвгеній Коротич: «З нетерпінням чекав початку конференції. У мене було безліч запитань, на які так хотілося отримати відповіді. Я зрозумів, на чому саме потрібно будувати стосунки, що таке шлюб. Насправді, я багато чого не знав і коли щось чинив, то ставив собі запитання, а що б на моєму місці зробив Бог? Але глибоко у серці відчував, якби Господь все ж був на моєму місці, то Він не вчинив би так, як я у тій чи іншій ситуації… Завдяки спікерам, завдяки спілкуванню я ще раз переконався, що треба жити з Богом, потрібно молитися, просити, щоб Він показував правильний шлях і Господь обов’язково покаже! Я вдячний організаторам за чудову конференцію!»

Оля

Ольга Іванова: «Я також хочу подякувати і сказати, що цей «Ключ до серця-7» – найкращий із усіх попередніх! Я дуже задоволена! Низький уклін організаторам! Насправді, я не дуже хотіла їхати, адже вже стільки всього чула і знаю, що й сама багато кого можу навчити. Але я дякую Богові за цей особливий час, який я провела тут!  Було цікаво, весело та активно! Багато корисної інформації я взяла для себе. Я зрозуміла, що немає основної моделі поведінки чи якихось стандартів. Шлюб – це таємниця, яку кожному із нас дарує Бог. Шлюб – це благословіння! Настільки всі сім’ї різні та досвід у кожного свій! Надзвичайно цікаво було почути від спікерів історії та шляхи становлення їхніх сімей! Дякую!»

Давид

Давид Ткаченко: «Дуже радий бути тут разом з усіма! Це просто unreal! Я з самого початку знав, що тут буде цікаво! Проте, хочу сказати, що у моїй голові були думки на кшталт: я ж багато разів уже був на схожих конференціях і багато чого чув, бачив…. Але я жодної хвилини не пошкодував, що приїхав сюди! Кожен семінар, кожна зустріч, обговорення несли мені нові думки, сприйняття. Мегаподяка спікерам за практичний підхід, подяка організаторам і всім присутнім тут!»

 

 Чекаємо наступного року та нових проектів!

Ключ к сердцу 7

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
2 Коментарі
нові
старі популярні
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа Бочко
Наташа Бочко
9 годы тому назад

Друзья, спасибо за такие новости! Очень прекрасно! Желаю, чтобы наша Церковь возрастала духовно и количественно 🙂 Спасибо всем, кто постарался опубликовать новости!

Katerina Kovalchuk
9 годы тому назад

Звучить класно і професійно! 😉