ЗНАЙОМСТВО З ІСУСОМ

Дозвольте представити вам одну незвичайну особу. Ми чули про президента Сполучених Штатів, але не багато хто з нас знайомі з ним особисто. Ми знаємо що він є, і нам відомо багато фактів, що стосуються Його самого, але у нас не було можливості познайомитися особисто з ним. Також більшість людей чули про Ісуса Христа. Вони знають і вірять деяким фактам щодо Його народження, навчання, смерті і воскресіння, але в їхньому житті не відбулося особисте знайомство з Ним, в результаті якого Він став би їх Спасителем і Господом.

ПРИКЛАД ДОСКОНАЛОСТІ

Багато людей бачать Христа, як приклад досконалості, за яким вони звіряють своє життя. Його життя дійсно було досконалим, без вад, бездоганним, безгрішним. Навіть суддя, який засудив Його до смерті, сказав: “Я не знаходжу в Ньому ніякої провини” (Івана 19: 4). Але кожна чесна людина змушена зізнатися, що навіть маючи такий досконалий приклад, він не в змозі слідувати йому. Але тільки дізнатися Христа, щоб зрозуміти, що Він хороший приклад для наслідування, недостатньо.

УЧИТЕЛЬ АБО ПРОРОК?

Коли Ісус був на землі, натовпи народу приходили послухати Його промови і те, чого Він навчав. Багаті, бідні, високоосвічені і прості люди – всі вони погоджувалися з тим, що Ісус великий вчитель і що Він “прийшов від Бога” (Івана 3: 2). Навіть найрозумніші вороги не змогли збентежити Його своїми питаннями. Але Ісус сказав Ізраїльському законнику в Івана 3:1-15, що йому слід було б дізнатися про Нього дещо ще, крім того факту, що Він є великим учителем або пророком.

ЦАР?

У неділю, до того, як Ісус помер, великий натовп людей хотів зробити Його своїм царем. Вони очікували когось, хто міг би позбавити їх від влади Риму і відновив би їх незалежність. Але перш пізнання Ісуса в ролі царя, вони повинні були пізнати Його в іншій ролі – в ролі їх Спасителя.

МУЧЕНИК АБО ГЕРОЙ?

Всі захоплюються героєм або людиною, замученим до смерті за добрий вчинок, але смерть Христа не була результатом чиєїсь страшної помилки або просто випадковістю. Померти – саме таким було призначення приходу Христа в світ. Це було заплановано до створення світу (Дії 2:23; 1-е Петра 1:20). І адже Ісус міг закликати дванадцять легіонів ангелів собі на допомогу (Матвія 26:53). Важливо зрозуміти, що Ісус не просто мученик.

СПАСИТЕЛЬ

Перш ніж ви зможете познайомитися з Ісусом, як зі своїм особистим Спасителем, слід зрозуміти чотири речі.

Спочатку людина була створена для Слави Божої (Ісая 43: 7)

 Але це початкове призначення було перервано гріхом, і людина стала дуже злою істотою, яка не приносить користі (до Римлян 3: 10-12). Таким чином, через гріх смертний вирок поширився на всіх людей – “всі згрішили” (до Римлян 3:23); “Відплата за гріх – смерть” (до Римлян 6:23), і ми всі вже засуджені до цього (Івана 3:18).

Тому, Ви потребуєте порятунок. Ви не можете самі себе врятувати, порятунок – це дар Божий (до Ефесян 2:8-9; Титу 3:5; до Римлян 6:23).

† Ісус зробив можливим порятунок для вас. Христос сплатив за ваше покарання як ваш Заступник: “Він гріхи наші Сам підніс Тілом Своїм на хрест” (1-e Петра 2:24)

Ви повинні повірити в Ісуса і визнати Його своїм Спасителем, попросивши у Бога прощення за всі свої гріхи, запросити його в своє серце…

молитва

ЩО ДАЛІ?

Якщо ви прийняли тверде рішення прийняти Ісуса, і помолившись, запросили Його в своє життя, ви повинні знати:

“Тим, ​​хто прийняв Його, віруючим в ім’я Його, дав владу бути дітьми Божими” (Івана 1:12).

Якщо ви прийняли Його і Його спасіння, яке Він здійснив для вас, ви також прийняли і вічне життя, тому що воно укладено в Ньому, в сині Божому (Івана 3:16; 1 Івана 5:11-13).

Ви можете знати ці істини і приймати їх розумом, але вам від цього не буде ніякої користі, поки ви вірою не приймете Його в своє серце!

Ми – Церква “Відкритих сердець”, дуже раді, якщо сьогодні у своєму житті ви прийняли тверде рішення познайомитися з Ісусом особисто, як зі своїм Господом та Спасителем!

Християни повинні підтримувати кожного, хто зважиться зробити цей крок назустріч Богу через молитви, спілкування, спільне дослідження Біблії і поклоніння Богові!

Церква – місце, де збираються Божі діти!

– Будемо раді почути про ваше рішення слідувати за Ісусом…

– Пишіть нам, а також приходьте на служіння, будемо раді зустрічі з вами особисто…