Дівчата Церкви Відкритих Сердець на конференції “Життя в поклонінні”

Про те, що собою являє справжнє поклоніння Богу, дізнався жіночий колектив “Церкви Відкритих Сердець” на суботній конференції “Життя в поклонінні”.

Подія відбулася 12 травня у Київській богословській семінарії. Головним спікером та авторкою проекту була Толі Мегс, яка вже неодноразово ділилася своїми одкровеннями та істинами з жінками різних країн.

Дівчатам випала чудова нагода дізнатися про те, яким хоче бачити Бог наше Йому поклоніння.
“В поклонінні можуть бути присутні емоції, – ділилася Наталя Гайдученко, – проте, це не є головним. Справжнє поклоніння виникає від розмірковування над Словом Божим, Його рисами характеру та виявленням Божої мудрої волі. І якщо емоції з’явилися від цих роздумів, то це є справжнім поклонінням.”

Продовжуючи цю думку, Ліза Шкільнюк додала: “Поклоніння має бути в дусі та істині – у ньому бере участь як серце, так і розум. Чим більше ми роздумуємо над Божою істиною, над Божим характером, тим більше в нас виникає бажання поклонятися. Справжнє щире поклоніння виникає від усвідомлення Божої милості і благодаті. Воно не має залежати від наших емоцій, вражень чи гарної музики”.
“Кожне слово для мене було, наче діамант. Необхідно було встигати всі ці істини записувати”, – зізнається Марина Марченко.

На конференції пролунало чимало глибоких та надихаючих думок.
Навряд чи в той день залишилася хоча б одна людина, яка б не відкрила для себе по-новому погляд на справжнє та щире поклоніння нашому Творцеві.
Якщо кожен день нашого життя не наповнюється поклонінням Богу, то одного співу в неділю на богослужінні буде недостатньо.
Тож, нехай наша любов до Небесного Отця буде постійною, глибокою та від щирого серця.

… то приступімо з щирим серцем, у повноті віри, окропивши серця від сумління лукавого та обмивши тіла чистою водою! (Євр. 10:22)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі