День подяки 2019

“За все Тобі я дякую, Ісусе, Спасе мій! “ – саме такими словами, сповненими теплоти і любові, розпочалося наше недільне богослужіння, адже ми святкували День Подяки!

Якою ж безмежною радістю світилися очі кожного з нас в моменти усвідомлення глибокої та безмірної вдячності Богу, Який так возлюбив нас!.. Святий Дух наповнював кожну душу, яка відвідала церкву в цей день! Панувала особлива атмосфера піднесення й святості Господньої.

Спростовуючи стереотипи багатьох людей, варто зауважити, що День Подяки не є навіюванням релігійної культури Штатів чи Заходу, це – споконвічне свято віруючих людей, які з давніх-давен приносили свою щиру подяку Господу за врожай – зібрані з полів та садів плоди.

Святкуючи цей день в нашій церкві, ми прославляли Господа у піснях та віршах, частували один одного смачними наїдками під час спільного обіду. Багато гостей прийшло розділити з нами цей радісний день. Церква справді була Тілом Христовим. На очах в багатьох бриніли сльози… сльози вдячності. Адже Ісус Христос врятував нас і дав пізнати дар Істинної Любові.

Будьте вдячними. Богу. Країні. Один одному.
Адже вдячність – це не те, скільки і що ти маєш, це – глибока ознака спасенного серця!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Підписка
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі