Благословения, мысли, ободрения

Делись здесь своими благословениями для назидания твоих братьев и сестер.
Также можешь писать о своих размышлениях, откровениях, которые открывает тебе Бог.

5
Комментировать

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Alex G. Recent comment authors
  Підписатися  
нові старі
Підписка
Олексій і Наталія Гайдученко
Церква
Олексій і Наталія Гайдученко

“Римлян 15 глава – догоджай іншому а не собі!” «Ми, сильні, повинні нести слабості безсилих, а не собі догоджати. 2 Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування.»(Рим. 15:1-2) Навколо нас дуже різні люди: різні погляди, різний соціальний стан, інтелектуальний. В церкві так само зібрані різні люди))) І буває важко прийняти іншого, в силу того, що ти щось вмієш чи знаєш краще або реагуєш швидше. У вас таке буває, що я в серці починаєш панікувати, дратуватись, коли не так як я планую, тому що хтось не може нормально щось зробити чи вчасно і оперативно виконати щось важливе??!! Але це не правильно… В Церкві так би мовити, в духовному плані, є пологовий будинок, садочок, школа, універ і т.д. І кожен християнин перебуває на різному етапі в певний відрізок часу. Часто ми забуваємо про це і тоді ми від новонароджених християн вимагаємо «доказувати теорію ймовірності»))) так у мене теж є таке. Якщо я так чиню, то це є, в певній мірі, догоджання собі, тому що я переслідую свої цілі, свої вимоги і бачення. Є ціль і я не бачу перепон. Христос чинив по-іншому. “Приймайте тому один одного, як і Христос прийняв нас до Божої слави.” (Рим.15:7) В Нього була ціль – Він мав виконати волю Небесного Отця, але Він помічав людей навколо себе і відповідав на їхні потреби. Він не Собі догоджав, а іншим. З любов’ю і терпеливістю відносився і відноситься, коли я роблю щось не так і поводжу себе дуже смішно, повертаючись до немовлятства. У цьому нам всім, особливо… Читати далі »

admin
Адмін

Дякую за те, що ділишся думками, які Бог кладе тобі на серце, класні роздуми і корисні висновки!

Олексій і Наталія Гайдученко
Церква
Олексій і Наталія Гайдученко

Привіт, брати і сестри! Хотів поділитись благословенням! Господь дарує нам можливість проводити церковні домашні групи на тижні по вивченню Біблії! На групі, яка відбувається на правому березі , на днях ми проходили текст із 3 Царств 1-15, про Соломона. Бог поклав на серце поділитись деякими думками, які ми обговорювали на групі, про молитву Соломона. 5 вірш: «У Ґів’оні з’явився Господь до Соломона в нічному сні. І Бог сказав: Проси, що Я маю дати тобі!» Цікаво уявити, якщо б зараз Господь зявився перед тобою і сказав: «Що маю дати тобі?», що б ти відповів, чого б прагнуло твоє серце, – Господнього чи свого власного? 7 вірш: «А тепер, Господи, Боже, Ти вчинив Свого раба царем замість батька мого Давида, а я недоросток, не знаю виходу та входу.» Молитва Соломона починається із смирення і визнання того, що це не люди, царство чи батько Давид поставили Соломона на трон та таку відповідальну місію, а сам Господь: «Ти вчинив Свого раба царем». Далі ми бачимо визнання Соломоном своєї слабкості та недосвідченості перед Богом. Як часто ми знаємо випадки із історії, коли молоді царі, приходивши до влади, мали превелику гординю та пихатість. Оскільки вони отримували владу, багатство, вплив над людьми, і хотіли прославити тільки себе і свої діла, то, як правило, такі царі перебували на троні не довгий час. «Бог гордим противиться а смиренним дає благодать». (Як.4:6) 8-9 вірші «А раб Твій серед народу Твого, якого Ти вибрав, він народ численний, що його не можна ані злічити, ані зрахувати через многоту. Дай же Своєму рабові… Читати далі »

admin
Адмін

У мене на цьому тижні було справжнє Боже чудо. Ви знаєте, у мене був захист практики і виникли величезні проблеми, не було підпису керівника і мене не допускали до захисту… Але Бог повернув все неймовірним чином, моя керівник прийшла на захист і все підписала. Я вже захистився і славлю Бога за це 🙂
Дякую за ваші молитви і підтримку!

Олексій і Наталія Гайдученко
Церква
Олексій і Наталія Гайдученко

Друзі привіт! Хотів поділитись благословінням з вами! У нас кожний четвер проводить домашня група на правому березі. В цьому році ми групою проходимо героїв Біблії. Вчора розглядали тему: покликання Мойсея. Для мене стало великим підбадьоренням те, що Господь вибрав для такої великої і важливої справи саме Мойсея: “І промовив Господь: Я справді бачив біду Свого народу, що в Єгипті, і почув його зойк перед його гнобителями, бо пізнав Я болі його. Я зійшов, щоб визволити його з єгипетської руки, та щоб вивести його з цього краю до Краю доброго й широкого, до Краю, що тече молоком та медом… А тепер ось зойк Ізраїлевих синів дійшов до Мене, і Я також побачив той утиск, що ним єгиптяни їх тиснуть. А тепер іди ж, і Я пошлю тебе до фараона, і виведи з Єгипту народ Мій, синів Ізраїлевих!”. (Вихід 3:7-10) Цікаво, що Мойсей з земної точки зору взагалі не відповідав покликанню Божого обранця. Мойсей не міг нормально говорити, бо він заїкався, – як така людина могла предстати перед фараоном наймогутнішої держави тих часів, щоб чітко і впевнено говорити? Мойсей не знав Бога до того як Бог почав з ним говорити, не було Біблії, Писання – тому у нього були великі сумніви і переживання після розмови з Богом: чи дійсно я чув Бога? або ж мені все це примарилось? Чи варто ризикувати та робити все це? Мойсей був вбивцею, оскільки вбив єгиптянина, і саме через це втік з Єгипту і переховувся в іншому місці, – тому він не хотів йти назад в Єгипет… Читати далі »