Хто ми?

Церква «Відкритих сердець»:

Ми – Євангельська-Християнська Помісна Церква віруючих в Господа Ісуса Христа, яка об’єднує людей однієї віри, одного бачення і однієї мети. Як Церква ми існуємо, щоб пізнавати Ісуса Христа і робити Його відомим для інших, вести людей до Живої віри в Бога через служіння їм.
Пастор – Сергій Бочко.
День Народження Церкви – 19 грудня 2005.
Церква Відкритих Сердець входить до Всеукраїнського Союзу Євангельських Християн Баптистів

Наша ціль:

«Виконувати Найбільшу Заповідь і Велике веління нашого Господа»

Найбільша заповідь:

“Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всією думкою твоєю” … друга однакова з нею: “Люби свого ближнього, як самого себе”. (Євангеліє від Матвія 22:37-39)

Велике повеління Ісуса:

Ісус сказав: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь”. (Євангеліє від Матвія 28:19-20)

   

Чому ми існуємо як Церква?

1. Ми існуємо, щоб звеличувати Бога через поклоніння

«Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.» (Євангеліє від Івана 4:23,24)

2. Ми існуємо, щоб свідчити про Божу любов через служіння один одному

«Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували». (До Єфесян 2:10)

«Щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового …» (До Єфесян 4:12)

3. Ми існуємо, щоб вчити Божий народ через наставництво

Наставництво – це процес надання допомоги людям в тому, щоб вони ще більше ставали подібними Христу в думках, почуттях і діях. Цей процес починається з моменту духовного народження і триває протягом усього життя людини. Як Церква, ми покликані не тільки приводити людей до Бога, але також підтримувати і навчати їх. Це одна з основних обов’язків Церкви.

«Його ми проповідуємо, нагадуючи кожній людині й навчаючи кожну людину всякої мудрости, щоб учинити кожну людину досконалою в Христі.» (До Колоссян 1: 28)

4. Ми існуємо, щоб приводити людей до Ісуса Христа і єдності з Його Церквою

Ми впевнені в тому, що християнство – це не сукупність правил або заповідей і навіть не вчення, якими багато його собі уявляють. Християнство – це особисті відносини між людиною і Богом, його Творцем. Християнство – це відновлення відносин, усиновлення в Божу сім’ю – Церкву, це дорога додому, це дорога до Отця Небесного, Люблячого Бога.

5. Ми існуємо, щоб нести слово Боже іншим через благовістя

Євангеліє – Блага ВЗвістка (з грец. мови). Поширення доброї новини для нас – це більше ніж відповідальність, це величезний привілей. Ми покликані допомагати людям приєднуватися до вічної Божої сім’ї. Поки в світі є хоч одна людина, яка не знає Христа і не має особистих відносин з Ним, церква не повинна зупинятися в рості і свідоцтві.

«…Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії Апостолів 1:8)

«Тоді знову сказав їм Ісус: Мир вам! Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю!» (Євангеліє від Івана 20: 21)

Запрошуємо тебе також на сторінку “Наша віра”,
де можна знайти відео про нас та те, в що ми віримо.

Церква Відкритих Сердець входить до Всеукраїнського Союзу
Євангельських Християн Баптистів