У що ми віримо?

Писання

Ми віримо в те, що Писання Нового і Старого Заповітів богонатхненне і непогрішиме, корисне до навчання, викриття, виправлення і повчання в праведності.

Бог

Ми віримо в єдиного Бога Творця, з яким можна мати особисте спілкування через молитву, читання Слова Божого і перебування в Його домі церкві.

Свята Трійця

Ми віримо, що Бог існує в трьох іпостасях: БогОтець, Бог Син і БогДух Святий.

Гріховність людей

Ми віримо, що всі люди за своєю природою відокремлені від Бога і несуть відповідальність за свій гріх, але порятунок, спокутування і прощення гріхів отримують по благодаті як дар Божий. Коли людина сповідує свій гріх і приймає Ісуса Христа як свого особистого Господа і Спасителя, довіряючи Йому своє життя, вона народжується згори і опечатується Святим Духом. Всі її гріхи прощаються, вона стає чадом Божим і проведе з Ним вічність. (Ісая 59:2) 

Посередник

Ми віримо, що в повноту часу Бог виконав свою обіцянку, пославши Свого Однородженого Сина (Євангеліє від Івана 3:16),

Який народився від Діви Марії (Євангеліє від Луки 2:16),

і мав у Собі два єства: повноту Божу і повноту людську (До Колоссян 2:9).

Ми віримо, що Він прожив безгрішне життя, помер на хресті, воскрес із мертвих, вознісся на небеса, сидить праворуч Отця і заступається за нас.

Дари Святого Духа

Ми віримо в усі дари Святого Духа, описані в Біблії, і в те, що вони доступні нам і сьогодні, якщо вони виявляються за Писанням. Як віруючі, ми повинні бажати найкращих дарів, намагаючись застосувати їх в любові для повчання Тіла Христового Церкви. Ми віримо, що любов перевершує всі дари і без любові ніякий дар не має значення.

Хрещення

Ми віримо, що водне хрещення це обітниця Богові доброго сумління. Тобто це згода увійти в заповіт з Богом, згода на Божу вимогу мати добру совість. Отже, хто хоче хреститися, повинен охоче прийняти Слово Боже, щиро покаятися, повірити від щирого серця, що Ісус Христос є Його особистий Спаситель і тільки тоді приймати хрещення, як свідоцтво залишення гріховного минулого стилю життя перед лицем усіх оточуючих, рідних, близьких і церкви.

Вечеря Господня

Ми віримо, що Вечеря Господня є повеління від Господа, яке нагадує нам про страждання, смерть і воскресіння Ісуса. Це свято перемоги Христа над силами зла, гріха, сатаною. І тому ми святкуємо цю подію особливо: з почуттям вдячності, спогадів і радості, приймаючи хліб і вино, як знаки, що вказують на реальне духовне тіло і кров Христа. Право участі у вечері Господній має кожен віруючий, який усвідомлено присвятив своє життя Богу через молитву покаяння і обіцянку життя в доброму сумлінні за допомогою водного хрещення та який перебуває в тривалих близьких відносинах з Христом.

Друге пришестя

Ми віримо, що Бог призначив день, коли кожна людина постане перед Ним і дасть відповідь про своє земне життя. Тому, згідно Писання «…людям призначено вмерти один раз, потім же суд…» (До Євреїв 9: 27), «і повиходять ті, що чинили добро, на воскресення життя, а котрі зло чинили, на воскресення Суду.» (Євангеліє від Івана 5: 29) Ісус повернеться для того, щоб судити тих, хто не повірив у Нього.

Церква

Ми віримо, що Господь Ісус є засновником Церкви, а основою наших відносин є досконала любов Христова, яка об’єднує всіх нас в одну родину Його Церкву.


*Дане викладення символу віри є коротким відображенням тих підстав віри на яких грунтується богослов’я і стиль служіння церкви «Відкритих сердець». За основу взято Нікейсько-Царгородський Символ віри сесвітньо приймається церквами православного спрямування), з яким, в свою чергу, згодні всі лідери нашої церкви однаковою мірою. Сподіваємося на те, що даний виклад послужить для багатьох свідченням чистоти віри церкви, а також буде спонукати до щирих роздумів своїх переконань в особистій сфері богослів’я.