Тут ти можеш писати будь-які молитовні потреби.
Церква обов’язково буде молитись про них.

Молитовна сторінка 2

Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам
Евангеліє від Матвія 7: 7-8

× Обов’язково підпишіться на відповідь і Ви отримаєте повідомлення про відповідь на свою молитовну потребу. Підписку потрібно буде підтвердити через пошту.

908
Комментировать

avatar
678 Comment threads
230 Thread replies
55 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
392 Comment authors
НаталіяВікторіяОльгаИгорьІрина Recent comment authors
  Підписатися  
нові старі
Підписка
Наталія
Гість
Наталія

Прошу молитися за покаяння сина Максима .

Вікторія
Гість
Вікторія

Прошу молитовної підтримки. Сім’я моєї доньки розпадається через еміграцію зятя до США. Він перед вибором : гроші Америки чи дружина. Прошу вас підтримати мене у молитві за виповнення волі Божої у цій нужді.

Ольга
Гість
Ольга

Прошу помолиться о восстановлении души, после расставания. Об исцелении сердца и личной жизни.

Ольга
Гість
Ольга

Прошу молитвенной поддержки в розыске человека. Парню 23 года, зовут Владислав, в прошлую субботу пропал, родители приехали в Польшу для поиска, полиция до сих пор не нашла. Друзья ищут, знакомые, только надежда на Бога.

Игорь
Гість
Игорь

чтобы Бог помог в работе. спасибо, будьте благословенны, Бог помощь

Игорь
Гість
Игорь

Пожалуйста поддержите меня, мне нужно 15 000 долларов США для начала своего дела и самостоятельной жизни, кредит я брать не могу, надеюсь на Божью помощь и Божью милость и на добрых людей. слава Тебе , Бог наш Ты Всемогущий. Аллилуя, пусть Бог поможет каждому.

Наталія
Гість
Наталія

Прошу молитовної підтримки за покаяння сина Максима і чоловіка Олександра. Прошу молитися, щоб Бог побуджував їхне серце шукати Його.

Ольга
Гість
Ольга

Прошу помолиться об исцелении родителей от алкоголизма. В течении месяца родители практически не выходят на связь, мама потеряла работу, папа давно перестал работать, сильно повредил ногу, нуждается в операции. Спасибо Богу за освобождение родителей от алкоголизма. Верю, Бог хранит и исцелит их жизни. Аминь.

Ірина
Гість
Ірина

Прошу молитви, за хлопця Віталіка, який дорогий моєму серцю, щоб Господь допоміг нам зустрітись i примиритися, дарував радість материнства та батьківства, якщо така воля Божа. Зараз дуже важко! Дякую за кожну молитву!

Ольга
Гість
Ольга

Аминь

Игорь
Гість
Игорь

пожалуйста, чтобы у меня хватало сил средств и мудрости для моей жизни и для моей будущей семьи. вся слава Богу и я верю что дьявол меня не сможет украсть. слава Отцу и Сыну и Святому Духу.