Дівчата Церкви Відкритих Сердець на конференції «Життя в поклонінні»

Про те, що собою являє справжнє поклоніння Богу, дізнався жіночий колектив «Церкви Відкритих Сердець» на суботній конференції «Життя в поклонінні».

Подія відбулася 12 травня у Київській богословській семінарії. Головним спікером та авторкою проекту була Толі Мегс, яка вже неодноразово ділилася своїми одкровеннями та істинами з жінками різних країн.

Дівчатам випала чудова нагода дізнатися про те, яким хоче бачити Бог наше Йому поклоніння.
«В поклонінні можуть бути присутні емоції, — ділилася Наталя Гайдученко, — проте, це не є головним. Справжнє поклоніння виникає від розмірковування над Словом Божим, Його рисами характеру та виявленням Божої мудрої волі. І якщо емоції з’явилися від цих роздумів, то це є справжнім поклонінням.»

Продовжуючи цю думку, Ліза Шкільнюк додала: «Поклоніння має бути в дусі та істині — у ньому бере участь як серце, так і розум. Чим більше ми роздумуємо над Божою істиною, над Божим характером, тим більше в нас виникає бажання поклонятися. Справжнє щире поклоніння виникає від усвідомлення Божої милості і благодаті. Воно не має залежати від наших емоцій, вражень чи гарної музики».
«Кожне слово для мене було, наче діамант. Необхідно було встигати всі ці істини записувати», — зізнається Марина Марченко.

На конференції пролунало чимало глибоких та надихаючих думок.
Навряд чи в той день залишилася хоча б одна людина, яка б не відкрила для себе по-новому погляд на справжнє та щире поклоніння нашому Творцеві.
Якщо кожен день нашого життя не наповнюється поклонінням Богу, то одного співу в неділю на богослужінні буде недостатньо.
Тож, нехай наша любов до Небесного Отця буде постійною, глибокою та від щирого серця.

… то приступімо з щирим серцем, у повноті віри, окропивши серця від сумління лукавого та обмивши тіла чистою водою! (Євр. 10:22)

Комментировать

Прокоментуйте першим!

avatar
  Підписатися  
Підписка